STARMARK produkty

Nejprodávanější starmark produkty

TetraFlex s otvorem na krmivo M

TetraFlex s otvorem na krmivo M

239 Kč » 227 Kč
Značky a parametry ↓
Resetovat

Bento ball, se zásobníkem na krmivo

Bento ball může být naplněn oblíbeným krmivem a pamlsky Vašeho psa a následně uzavřen z jedné strany pamlskem do hračky Long Time. Pamlsky Long Time mohou být vloženy také vzhůru nohama pro náročnější hru. Tyto hračky nabízí hodiny mentální stimulace, omezují destruktivní chování psa vyvolané nudou. Vroubkovatý povrch poskytuje masáž dásní při hře s míčkem

218 Kč
1-2 dny

Pamlsek do hračky Starmark

Dopřejte Vašemu psovi pamlsek s kuřecí příchutí, který si určitě zamiluje. Pamlsky do hraček Starmark si může Váš pes vychutnat samostatně nebo pro dlouhotrvající žvýkací zábavu vložený do jedné z interaktivních hraček Starmark. 

75 Kč
1-2 dny

TetraFlex s otvorem na krmivo M

Míček TetraFlex s otvorem na krmivo (vel. M – průměr 10 cm, barva žlutá). Tato hračka poskytuje hodiny zábavy pro Vašeho psa, stačí ji naplnit oblíbeným pamlskem a míček bude servírovat pamlsky během hry. TetraFlex s pamlskem Vašeho psa zabaví mentálně i fyzicky, takže nebudete mít již problém s jeho nežádoucím destruktivním chováním vyvolaným nudou. Extrémně odolný, ale měkký míček, je ideální pro krmení Vašeho psa nebo přikrmování formou hry. Pro snadné čištění lze mýt v myčce na nádobí. Výrobek neobsahuje žádný latex, vinyl a ftaláty.    

239 Kč »  227 Kč
Do 14dní